fbpx

Kontakt

Kontakt

Masz pytanie? Skorzystaj z formularza, sprawdź także nasz FAQ (najczęściej zadawane pytania)

CENTRUM OBSŁUGI KLIENTA

DLA PARTNERÓW

BIURO

DLA BIZNESU

DLA MEDIÓW

KARIERA

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH

SIEDZIBA

nip

  Kolor oczu: Niewybrane

  BrązoweNiebieskiePiwneJasnobrązoweZieloneSzareFioletowe / czerwoneWielobarwneNiewybrane

  Imię i Nazwisko

  Adres mailowy

  Numer telefonu

  Więcej
  rysunek samolotu

  Wiadomość
  wysłana

  FAQ

  (najczęściej zadawane pytania)

  Czy płacenie payeye jest bezpieczne?

  Tak – zarówno dla Twoich finansów, jak i Twoich oczu.

  Podczas tworzenia osobistego wzorca obraz Twoich unikalnych tęczówek zamieniany jest na indywidualny kod (payeye kod). Podczas płacenia jednym spojrzeniem następuje porównanie payeye kodu z oryginalnym wzorcem, czyli Twoimi oczami.

  Jak aktywować konto payeye?

  Pobierz na swój telefon bezpłatną aplikację PayEye i postępuj zgodnie z poleceniami – uzupełnij podstawowe dane oraz prześlij wymagane zdjęcia. Następnie zarejestruj wzorzec u jednego z naszych Partnerów podczas pierwszej płatności okiem i gotowe. Listę miejsc, w których zarejestrujesz wzorzec znajdziesz tutaj:  https://payeye.com/lista-partnerow/

  Jak stworzyć wzorzec biometryczny ?

  Generowanie wzorca biometrycznego jest bezdotykowe i nie ma wpływu na zdrowie. Jest niezbędne do korzystania z usługi payeye.

  ▪️Zanim stworzysz wzorzec (payeye kod), zarejestruj się w systemie PayEye.

  ▪️ Wzorzec możesz wygenerować u jednego z Partnerów PayEye. Mapa wszystkich punktów znajduje się tutaj.

  ▪️ Wzorzec możesz stworzyć również, gdy skorzystasz z opcji dostawy do domu – upewnij się wcześniej, czy dana restauracja będzie mogła podjechać do Ciebie z naszym dedykowanym terminalem.

  ▪️ Stworzenie payeye kodu to nic innego jak skierowanie swoich oczu w stronę urządzenia płatniczego PayEye. Wystarczy jedno spojrzenie… i gotowe.

  ▪️ Podczas generowania osobistego wzorca biometrycznego miej ze sobą telefon z numerem, który podałeś podczas rejestracji.

  W trakcie procesu autoryzacji wyślemy do Ciebie SMS-a z kodem. Potem możesz poczuć wolność i do wszystkich następnych płatności z payeye wystarczy tylko jedno spojrzenie – żaden telefon, czy portfel nie będzie Ci potrzebny.

  ▪️ Pamiętaj! Podczas generowania payeye kodu ściągnij okulary optyczne lub przeciwsłoneczne oraz soczewki zmieniające wygląd lub kolor twoich tęczówek.

  ▪️ Po stworzeniu payeye kodu od razu możesz skorzystać z płatności za obiad, przekąskę lub inną usługę dostępną u naszych Partnerów.

  Czym jest PayEye i payeye?

  PayEye to spółką z o.o., która ma status małej instytucji płatniczej o numerze MIP42/2019 nadanym przez Komisję Nadzoru Finansowego.

  Jako firma nawiązuje współpracę z Partnerami PayEye (punktami handlowo-usługowymi, u których możesz skorzystać z płatności payeye).

  Jakiej maksymalnie wysokości mogę mieć saldo na koncie payeye?

  Obecnie saldo środków w Twoim Portfelu nie może przekroczyć równowartości 8000 PLN.

  Wszystkie zapisy odnośnie portfela i transakcji w payeye znajdziesz w Regulaminie.

  Gdzie mogę zapłacić payeye?

  Z płatności PayEye można skorzystać u Partnerów PayEye. Aktualna lista znajduje się na www.payeye.com

  Ile kosztuje założenie konta?

  Zgodnie z Tabelą opłat i prowizji założenia konta wynosi zero złotych. Pełna i aktualna Tabela opłat i prowizji dostępna jest w Regulaminie płatnika.

  Ile kosztuje korzystanie z konta?

  Zgodnie z Tabelą opłat i prowizji, prowadzenie konta indywidualnego wynosi zero złotych. Pełna i aktualna Tabela opłat i prowizji dostępna jest w Regulaminie płatnika.

  Jak założyć konto payeye?

  Konto payeye założyć można szybko i wygodnie online. W związku z tym, że firma PayEye jest małą instytucją płatniczą i podlega nadzorowi KNF, to konieczne będzie zweryfikowanie Twojej tożsamości na podstawie dokumentu tożsamości.
  Pobierz na swój telefon bezpłatną aplikację PayEye i zarejestruj się. U Partnera PayEye stwórz swój indywidualny wzorzec na bazie tęczówki oka i bezdotykowo, higieniczne oraz bezpiecznie korzystaj z oferty Partnerów PayEye.

  Ile kosztuje przelew do innego użytkownika Usługi payeye?

  Zgodnie z Tabelą opłat i prowizji przelew między użytkownikami Usługi payeye wynosi zero złotych. Pełna i aktualna Tabela opłat i prowizji dostępna jest w Regulaminie płatnika.

  Czy ktoś inny ma taką samą tęczówkę jak ja?

  Każda tęczówka jest unikalna i nie ma drugiej takiej samej. Każdą wyróżnia 256 cech, co wpływa nie tylko na jej wyjątkowość, ale i zwiększa bezpieczeństwo identyfikacji użytkownika.

  Czy mogę zapłacić okiem przez internet?

  Pracujemy nad takim rozwiązaniem. W tej chwili zapraszamy do korzystania z usługi payeye u Partnerów.

  Czy osoby poniżej 18 roku życia mogą korzystać z Usługi payeye?

  Obecnie tylko osoby pełnoletnie mogą korzystać z Usługi payeye.

  Gdzie można się zarejestrować?

  Pobierz bezpłatną aplikację PayEye na swój telefon i postępuj zgodnie z poleceniami – niezbędne będzie podanie podstawowych danych oraz przesłanie zdjęcia dokumentu tożsamości. Cały proces trwa zaledwie chwilkę. Pamiętaj, aby dokończyć rejestrację u jednego z naszych Partnerów – aby płacić okiem niezbędne jest utworzenie wzorca tęczówki oka.

  Kto ma dostęp do moich danych osobowych?

  Dostęp do danych regulowany jest Polityką prywatności oraz Regulaminem płatnika.

  Czy dostanę kartę do konta?

  Nie. W rozwiązaniu payeye jedynym trwałym środkiem potwierdzającym płatności jest tęczówka oka właściciela konta.

  Czy Osoba Eksponowana Politycznie może skorzystać z rozwiązania payeye?

  Jak najbardziej, Osoba PEP (Politically Exposed Person – Osoba Eksponowana Politycznie) może założyć konto PayEye, jest tylko objęta obszerniejszą weryfikacją podczas rejestracji konta.

  CENTRUM OBSŁUGI KLIENTA

  DLA PARTNERÓW

  BIURO

  DLA BIZNESU

  KARIERA

  DLA MEDIÓW

  INSPEKTOR OCHRONY DANYCH

  SIEDZIBA

  nip