fbpx

Zespół PayEye

Jesteśmy zespołem ludzi o różnych kolorach oczu, charakterach, doświadczeniach, zainteresowaniach i talentach.

Łączy nas jednak silna więź – pasja do tego co tworzymy w payeye oraz wiara, że nasza praca sprawi, że nasz świat stanie się prostszy, wygodniejszy a zarazem bezpieczniejszy.

Daniel Jarząb

Członek Zarządu

Jeden z autorów i współzałożyciel PayEye. Doświadczony manager, który przez większość swojego zawodowego życia był związany z wielkimi międzynarodowymi korporacjami. Jego wizjonerskie podejście oraz rozwój w strukturach największych światowych firm wzbogaciła go o doświadczenie, które owocuje dzisiaj przy budowaniu PayEye. Prywatnie pasjonat najnowszych technologii, sportowiec oraz fan motoryzacji. Inspirację czerpie od największych i nigdy się nie poddaje – wierzy, że w życiu można osiągnąć wszystko , to tylko kwestia determinacji i czasu.

Piotr Kłodnicki

International Partnership Manager

Finansista. Przez ostatnie 10 lat pracował na rzecz funduszy inwestycyjnych Venture Capital/ Private Equity jako dyrektor inwestycyjny oraz partner zarządzający funduszu, a wcześniej jako menedżer finansowy i dyrektor finansowy w polskich i zagranicznych przedsiębiorstwach. Od wielu lat zajmuje się akceleracją i business development startupów technologicznych. Jednocześnie jest coachem biznesowym i ekspertem Komisji Europejskiej ds oceny projektów innowacyjnych. Prywatnie pilot samolotowy, a także miłośnik gór i nart.   

dr inż. Mateusz Trokielewicz

Główny Specjalista ds. Biometrii

Doktor nauk technicznych, ekspert z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie identyfikacji biometrycznej z wykorzystaniem wzoru tęczówki. Adiunkt w Instytucie Automatyki i Informatyki Stosowanej Politechniki Warszawskiej. Autor i współautor kilkudziesięciu publikacji o zasięgu międzynarodowym z obszaru biometrii i bezpieczeństwa biometrii oraz referatów na najważniejszych międzynarodowych branżowych konferencjach naukowych. Interesuje się wzornictwem przemysłowym, architekturą, urbanistyką, infrastrukturą i fotografią. Podróżuje, uprawia rośliny, pływa, biega i słucha muzyki.

Anna Andrych

Doradca Zarządu ds. marketingu, komunikacji i sprzedaży

Absolwentka Politechniki Śląskiej w Gliwicach, Uniwersytetu Śląskiego i Akademii Rozwoju Gospodarczego w Katowicach. Od ponad 20 lat związana z branżą marketingową. Kreowała działania marketingowe dla liderów rynku zarówno po stronie agencji, jak i klienta, dzięki czemu z sukcesami w praktyce łączy cele, optymalizując i racjonalizując procesy komunikacyjne i marketingowe. Prowadzi warsztaty szkoleniowe, kreatywne i sprzedażowe skutecznie realizując kilkadziesiąt projektów rocznie. Zasiada jako juror w kapitule konkursu MP Power Awards. Prywatnie miłośniczka podróży i licencjonowany kierowca rajdowy.

Wojciech Kubiak

Head of Product and Projects

Doświadczony kierownik projektu i menedżer. Posiada 15 letnie doświadczenie w zakresie prowadzenia projektów poparte 4 certyfikatami (PMP, PMI-ACP, LSS GB, PRINCE2 Foundation). Charakter zahartował jako przedsiębiorca, ładu projektowego nabył pracując w międzynarodowych technologicznych i finansowych korporacjach. W PayEye odpowiada za wytyczenie i realizację produktowej mapy drogowej oraz za organizację projektową. Prywatnie orędownik zdrowego trybu życia: fleksitarianin i zapalony crossfitter. 

Ewelina Chmielarz

Kierownik Sprzedaży

Doświadczony kierownik sprzedaży i zaangażowany w pracę członek Zespołu. Wsłuchując się w rynek i rozpoznając potrzeby klientów przez ostatnie 9 lat budowała i wdrażała strategie sprzedaży w wielu renomowanych firmach o zasięgu globalnym. Swoje doświadczenie zbierała skutecznie kooperując z kluczowymi klientami międzynarodowych firm z sektora FMCG, małe AGD i tzw. beauty na rynkach krajowych i zagranicznych. Jej uwaga skupiona jest na celu i ludziach. Często łączy w swoich projektach rzeczy i zjawiska pozornie nie do połączenia. Stawia na innowacyjność i nieszablonowe rozwiązania. Kiedy jej myśli nie są zajęte pracą, czyta książki i z ogromnym zaangażowaniem rozwija „projekt ogród”.

Piotr Świąder

Kierownik Bezpieczeństwa Informacji

Ekspert w zakresie szeroko pojętego bezpieczeństwa. Posiada wieloletnie doświadczenie nabyte w międzynarodowych korporacjach. Świetnie rozumie biznes i jego potrzeby. W swojej karierze budował od początku kompleksowe systemy zarządzania bezpieczeństwem informacji w dużej i małej skali. Nagradzany za najlepsze praktyki oraz wysoki poziomu bezpieczeństwa. Doświadczony manager, otwarty na pomoc i wsparcie nie tylko w aspektach zawodowych. Wielbiciel podróży po Polsce i świecie. W wolnych chwilach spędza czas z rodziną i przyjaciółmi oraz oddaje się swojej pasji – śpiewa i tworzy muzykę.

Wiktor Zdziechowski

Lider Zespołu Android

Inżynier oprogramowania specjalizujący się w urządzeniach mobilnych i analizie obrazu. Swoje doświadczenie zdobywał w zespołach badań i rozwoju wielu renomowanych firm produktowych we Wrocławiu. Jego zamiłowanie do systemów mobilnych i tematyki DIP narodziło się podczas sześcioletnich studiów na uniwersytecie “IT-Universitet” w Kopenhadze. Tam też rozwijał swoją młodą pasję biorąc udział w dodatkowych projektach badawczych na wydziale “Human-Computer Interaction Faculty”. Eksploracji nieznanego dokonuje uprawiając od 30 lat narciarstwo wysokogórskie i skitouring. Letnią porą przesiada się na kite’a i korzysta w silnego wiatru na polskim wybrzeżu.

Kamila Ajdakowska

Kierownik Biura Zarządu

Ambitna absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu studiów o profilu International Bussines. Swoje doświadczenie zdobywała w działach administracji topowych marek z branży motoryzacyjnej i bankowości inwestycyjnej. Wielozadaniowość wpisana jest w jej codzienną pracę w pełnieniu funkcji administracyjnych biura Zarządu. Łatwo nawiązuje kontakty personalne. Dzięki niej w naszej firmie wszystko trafia na odpowiednie biurka właściwych działów w mgnieniu oka. Po godzinach pracy lubi aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu, spacerując, biegając lub jeżdżąc na rowerze. Pasjonatka aranżacji wnętrz.

Krystian Kulczycki

Prezes PayEye

Doświadczony manager i specjalista w zarządzaniu bankami i instytucjami finansowymi. Zaangażowany w sprawy rozwoju spółki Prezes i współwłaściciel firmy PayEye. Jego rozległa wiedza z zakresu budowania i skutecznego zarządzania wielokanałowymi sieciami dystrybucji oraz stoicyzm połączony z poczuciem humoru pozytywnie wpływają na Zespół i rozwój produktu, firmy. Swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się podczas ogólnopolskich i międzynarodowych konferencjach branży finansowej. Baterie energetyczne ładuje uprawiając triathlon i spędzając czas z rodziną.

Radosław Ruda

Członek Zarządu

Jako przedsiębiorca od ponad dekady związany z branżą logistyczną oraz rozwojem spółek w obszarze zarządzania łańcuchami dostaw. Jeden z autorów i współzałożycieli PayEye. Nigdy nie bał się podejmowania ryzyka i rozwijania biznesu w różnych, zupełnie nowych obszarach. Od lat interesuje się nowymi technologiami które mogłoby zmienić świat i ułatwić życie. Jego doświadczenia związane ze strategicznym planowaniem przekładają się na stały rozwój produktu i wzmocnienie marki. Pasjonat innowacyjnych rozwiązań oraz motoryzacji. W wolnych chwilach ładuje baterie w gronie najbliższych.

Łukasz Łyczba

Dyrektor Technologii

Inżynier i manager w jednym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w znaczących firmach finansowych oraz środowisku fintech, potrafi łączyć obszary biznesowe z technologią i odwrotnie. Lubi od początku uczestniczyć w tworzeniu efektywnych rozwiązań mobilnych i webowych. Tak jak skutecznie buduje technologiczne rozwiązania, tak tworzy i zwinnie zarządza małymi oraz dużymi zespołami wspierającymi wytwarzanie oprogramowania przy użyciu wszelakich technologii. Podróże na drugi koniec świata, ale i te mniejsze – motocyklem po Polsce, czy rowerem po Wrocławiu – sycą zmysły i relaksują Go. Nieoczywistą dawką ruchu stanowią niemal codzienne lekcje tańca towarzyskiego.

dr hab. Barbara Mróz-Gorgoń

Dyrektor Marketingu

Naukowiec i doświadczony badacz z zakresu marketingu i zarządzania. Swoją wiedzą dzieli się nie tylko podczas zajęć ze studentami na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławie, ale także za pośrednictwem publikacji własnych m.in.: „Rebranding, Strategiczna zmiana dla organizacji” wydanej przez PWN w 2019 roku. Od 15 lat swoje doświadczenie wykorzystuje podczas konsultacji w zakresie budowania strategii marketingowych dla wielu polskich firm. Rodowita wrocławianka i muzyk z wykształcenia, w wolnym czasie zatapia się w świecie muzyki operowej, czyta o historii mody, zgłębia zjawiska behawioryzmu konsumenckiego oraz wycisza podczas medytacji i jogi.

dr inż. Wojciech Wodo

Kierownik Badań i Rozwoju

Naukowiec, który na co dzień stara się wyjaśniać zawiłe aspekty cyberbezpieczeństwa, pełniąc rolę adiunkta w Katedrze Podstaw Informatyki na Politechnice Wrocławskiej. Uwielbia pracować z ludźmi, więc dodatkowo chętnie udziela się w licznych wydarzeniach branżowych a także prowadzi warsztaty z zakresu przedsiębiorczości i innowacyjności. Jego działalność naukowa i badawcza obejmuje również zagadnienia biometrii, tożsamości elektronicznej oraz bankowości cyfrowej. Jego największą miłością są góry, w które wybiera się możliwie najczęściej, z plecakiem. W Tatrach można go spotkać po obu stronach granicy – z czekanem lub klapkami w ręku.

Stefan Augustyn

PR & Communications Manager / Rzecznik prasowy

Praktyk komunikacji, szkoleniowiec i wykładowca Uniwersytetu Wrocławskiego oraz SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego. Od kilkunastu lat zajmuje się profesjonalnym kształtowaniem wizerunku oraz komunikacją samorządów, instytucji i biznesu. Wcześniej przez dekadę, jako dziennikarz, związany był z mediami. Jak na zwolennika upraszczania komunikacji i języka przystało, na pytanie czym się zajmuje, zawsze odpowiada, że… „tłumaczeniem ze skomplikowanego na nasze”. W wolnych chwilach nadrabia zaległości w czytaniu książek i wybiera się w kulinarne podróże – najchętniej do Włoch.

Paweł Rapior

Kierownik Zarządzania Ryzykiem

Doświadczony ekspert zarządzania ryzykiem. Przez ponad 19 lat konsekwentnie i skutecznie kreuje, wdraża, jak i nadzoruje realizację strategii w firmach finansowych w zakresie zarządzania ryzykiem oraz kluczowych procesów. Lubi to co robi, a każde nowe doświadczenie zawodowe traktuje jak wyzwanie i okazję do zdobycia nowej wiedzy. W czasie wolnym odbywa podróże małe i duże jeżdżąc na rowerze lub nartach oraz pływając.

Łukasz Garncarz

Lider Zespołu DevOps

Doświadczony specjalista przetwarzania w chmurze (cloud computing). Przez niemal 20 lat zbierał wiedzę i doświadczenie pracując w firmach z sektora finansowego oraz wrocławskich startupach. W pracy kieruje się zasadą: by móc doradzać i wybierać najskuteczniejsze rozwiązania, trzeba poznać większość możliwości. Pasjonuje się kinem i namiętnie ogląda filmy w zaciszu domowym, w salach kinowych i na festiwalach. Od niedawna wrócił do pasji z dzieciństwa, jaką są klocki LEGO.

Karolina Wierciuch

Kierownik Działu Obsługi Klienta

Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu, ukończyła dwa kierunki Finanse i
Rachunkowość oraz Zarządzanie i Marketing.
W swojej dwunastoletniej karierze stworzyła kilka działów obsługi Klienta i wprowadziła innowacyjne
podejście do procesu płatności za produkty i usługi.
Praca to dla niej wyzwanie, któremu w pełni się poświęca, wykorzystując swoje umiejętności i
doświadczenie. Chętnie dzieli się wiedzą ze swoimi współpracownikami, bo wyznaje zasadę team
spirit.
Prywatnie fanka i pasjonatka zdrowego trybu życia, miłośniczka natury i zwierząt.
Ceni sobie podstawowe wartości i życie rodzinne.

Jesteśmy zespołem ludzi o różnych kolorach oczu, charakterach, doświadczeniach, zainteresowaniach i talentach. 

Łączy nas jednak silna więź – pasja do tego co tworzymy w payeye oraz wiara, że nasza praca sprawi, że nasz świat stanie się prostszy, wygodniejszy a zarazem bezpieczniejszy.

Krystian Kulczycki

Prezes PayEye

więcej

mniej

Doświadczony manager i specjalista w zarządzaniu bankami i instytucjami finansowymi. Zaangażowany w sprawy rozwoju spółki Prezes i współwłaściciel firmy PayEye. Jego rozległa wiedza z zakresu budowania i skutecznego zarządzania wielokanałowymi sieciami dystrybucji oraz stoicyzm połączony z poczuciem humoru pozytywnie wpływają na Zespół i rozwój produktu, firmy. Swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się podczas ogólnopolskich i międzynarodowych konferencjach branży finansowej. Baterie energetyczne ładuje uprawiając triathlon i spędzając czas z rodziną.

Daniel Jarząb

Członek Zarządu

więcej

mniej

Jeden z autorów i współzałożyciel PayEye. Doświadczony manager, który przez większość swojego zawodowego życia był związany z wielkimi międzynarodowymi korporacjami. Jego wizjonerskie podejście oraz rozwój w strukturach największych światowych firm wzbogaciła go o doświadczenie, które owocuje dzisiaj przy budowaniu PayEye. 
Prywatnie pasjonat najnowszych technologii, sportowiec oraz fan motoryzacji.
Inspirację czerpie od największych i nigdy się nie poddaje – wierzy, że w życiu można osiągnąć wszystko , to tylko kwestia determinacji i czasu.

Radosław Ruda

Członek Zarządu

więcej

mniej

Jako przedsiębiorca od ponad dekady związany z branżą logistyczną oraz rozwojem spółek w obszarze zarządzania łańcuchami dostaw. Jeden z autorów i współzałożycieli PayEye. Nigdy nie bał się podejmowania ryzyka i rozwijania biznesu w różnych, zupełnie nowych obszarach. Od lat interesuje się nowymi technologiami które mogłoby zmienić świat i ułatwić życie. Jego doświadczenia związane ze strategicznym planowaniem przekładają się na stały rozwój produktu i wzmocnienie marki. Pasjonat innowacyjnych rozwiązań oraz motoryzacji. W wolnych chwilach ładuje baterie w gronie najbliższych.

Piotr Kłodnicki

International Partnership Manager

więcej

mniej

Finansista. Przez ostatnie 10 lat pracował na rzecz funduszy inwestycyjnych Venture Capital/ Private Equity jako dyrektor inwestycyjny oraz partner zarządzający funduszu, a wcześniej jako menedżer finansowy i dyrektor finansowy w polskich i zagranicznych przedsiębiorstwach. Od wielu lat zajmuje się akceleracją i business development startupów technologicznych. Jednocześnie jest coachem biznesowym i ekspertem Komisji Europejskiej ds oceny projektów innowacyjnych. Prywatnie pilot samolotowy, a także miłośnik gór i nart.   

Łukasz Łyczba

Dyrektor Technologii

więcej

mniej

Inżynier i manager w jednym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w znaczących firmach finansowych oraz środowisku fintech, potrafi łączyć obszary biznesowe z technologią i odwrotnie. Lubi od początku uczestniczyć w tworzeniu efektywnych rozwiązań mobilnych i webowych. Tak jak skutecznie buduje technologiczne rozwiązania, tak tworzy i zwinnie zarządza małymi oraz dużymi zespołami wspierającymi wytwarzanie oprogramowania przy użyciu wszelakich technologii. Podróże na drugi koniec świata, ale i te mniejsze – motocyklem po Polsce, czy rowerem po Wrocławiu – sycą zmysły i relaksują Go. Nieoczywistą dawką ruchu stanowią niemal codzienne lekcje tańca towarzyskiego.

dr inż. Mateusz Trokielewicz

Główny Specjalista ds. Biometrii

więcej

mniej

Doktor nauk technicznych, ekspert z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie identyfikacji biometrycznej z wykorzystaniem wzoru tęczówki. Adiunkt w Instytucie Automatyki i Informatyki Stosowanej Politechniki Warszawskiej. Autor i współautor kilkudziesięciu publikacji o zasięgu międzynarodowym z obszaru biometrii i bezpieczeństwa biometrii oraz referatów na najważniejszych międzynarodowych branżowych konferencjach naukowych. Interesuje się wzornictwem przemysłowym, architekturą, urbanistyką, infrastrukturą i fotografią. Podróżuje, uprawia rośliny, pływa, biega i słucha muzyki.

dr hab. Barbara Mróz-Gorgoń

Dyrektor Marketingu

więcej

mniej

Naukowiec i doświadczony badacz z zakresu marketingu i zarządzania. Swoją wiedzą dzieli się nie tylko podczas zajęć ze studentami na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławie, ale także za pośrednictwem publikacji własnych m.in.: „Rebranding, Strategiczna zmiana dla organizacji” wydanej przez PWN w 2019 roku. Od 15 lat swoje doświadczenie wykorzystuje podczas konsultacji w zakresie budowania strategii marketingowych dla wielu polskich firm. Rodowita wrocławianka i muzyk z wykształcenia, w wolnym czasie zatapia się w świecie muzyki operowej, czyta o historii mody, zgłębia zjawiska behawioryzmu konsumenckiego oraz wycisza podczas medytacji i jogi.

Anna Andrych

Doradca Zarządu ds. marketingu, komunikacji i sprzedaży

więcej

mniej

Absolwentka Politechniki Śląskiej w Gliwicach, Uniwersytetu Śląskiego i Akademii Rozwoju Gospodarczego w Katowicach. Od ponad 20 lat związana z branżą marketingową. Kreowała działania marketingowe dla liderów rynku zarówno po stronie agencji, jak i klienta, dzięki czemu z sukcesami w praktyce łączy cele, optymalizując i racjonalizując procesy komunikacyjne i marketingowe. Prowadzi warsztaty szkoleniowe, kreatywne i sprzedażowe skutecznie realizując kilkadziesiąt projektów rocznie. Zasiada jako juror w kapitule konkursu MP Power Awards. Prywatnie miłośniczka podróży i licencjonowany kierowca rajdowy.

dr inż. Wojciech Wodo

Kierownik Badań i Rozwoju

więcej

mniej

Naukowiec, który na co dzień stara się wyjaśniać zawiłe aspekty cyberbezpieczeństwa, pełniąc rolę asystenta w Katedrze Podstaw Informatyki na Politechnice Wrocławskiej. Uwielbia pracować z ludźmi, więc dodatkowo chętnie udziela się w licznych wydarzeniach branżowych a także prowadzi warsztaty z zakresu przedsiębiorczości i innowacyjności. Jego działalność naukowa i badawcza obejmuje również zagadnienia biometrii, tożsamości elektronicznej oraz bankowości cyfrowej. Jego największą miłością są góry, w które wybiera się możliwie najczęściej, z plecakiem. W Tatrach można go spotkać po obu stronach granicy – z czekanem lub klapkami w ręku.

Wojciech Kubiak

Head of Product and Projects

więcej

mniej

Doświadczony kierownik projektu i menedżer. Posiada 15 letnie doświadczenie w zakresie prowadzenia projektów poparte 4 certyfikatami (PMP, PMI-ACP, LSS GB, PRINCE2 Foundation). Charakter zahartował jako przedsiębiorca, ładu projektowego nabył pracując w międzynarodowych technologicznych i finansowych korporacjach. 

W PayEye odpowiada za wytyczenie i realizację produktowej mapy drogowej oraz za organizację projektową.

Prywatnie orędownik zdrowego trybu życia: fleksitarianin i zapalony crossfitter. 

Stefan Augustyn

PR & Communications Manager / Rzecznik prasowy

więcej

mniej

Praktyk komunikacji, szkoleniowiec i wykładowca Uniwersytetu Wrocławskiego oraz SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego. Od kilkunastu lat zajmuje się profesjonalnym kształtowaniem wizerunku oraz komunikacją samorządów, instytucji i biznesu. Wcześniej przez dekadę, jako dziennikarz, związany był z mediami. Jak na zwolennika upraszczania komunikacji i języka przystało, na pytanie czym się zajmuje, zawsze odpowiada, że… „tłumaczeniem ze skomplikowanego na nasze”. W wolnych chwilach nadrabia zaległości w czytaniu książek i wybiera się w kulinarne podróże – najchętniej do Włoch.

Ewelina Chmielarz

Kierownik Sprzedaży

więcej

mniej

Doświadczony kierownik sprzedaży i zaangażowany w pracę członek Zespołu. Wsłuchując się w rynek i rozpoznając potrzeby klientów przez ostatnie 9 lat budowała i wdrażała strategie sprzedaży w wielu renomowanych firmach o zasięgu globalnym. Swoje doświadczenie zbierała skutecznie kooperując z kluczowymi klientami międzynarodowych firm z sektora FMCG, małe AGD i tzw. beauty na rynkach krajowych i zagranicznych. Jej uwaga skupiona jest na celu i ludziach. Często łączy w swoich projektach rzeczy i zjawiska pozornie nie do połączenia. Stawia na innowacyjność i nieszablonowe rozwiązania. Kiedy jej myśli nie są zajęte pracą, czyta książki i z ogromnym zaangażowaniem rozwija „projekt ogród”.

Paweł Rapior

Kierownik Zarządzania Ryzykiem

więcej

mniej

Doświadczony ekspert zarządzania ryzykiem. Przez ponad 19 lat konsekwentnie i skutecznie kreuje, wdraża, jak i nadzoruje realizację strategii w firmach finansowych w zakresie zarządzania ryzykiem oraz kluczowych procesów. Lubi to co robi, a każde nowe doświadczenie zawodowe traktuje jak wyzwanie i okazję do zdobycia nowej wiedzy. W czasie wolnym odbywa podróże małe i duże jeżdżąc na rowerze lub nartach oraz pływając.

Piotr Świąder

Kierownik Bezpieczeństwa Informacji

więcej

mniej

Ekspert w zakresie szeroko pojętego bezpieczeństwa, w którego skład wchodzi bezpieczeństwo informacji, danych osobowych oraz fizyczne. Posiada wieloletnie doświadczenie nabyte w międzynarodowych korporacjach i doskonale wie jak wdrażać bezpieczeństwo w firmie przy jednoczesnym wsparciu rozwoju biznesu. Świetnie rozumie biznes i jego potrzeby, co potwierdza wyróżnienie przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej dla jego biznes planów. W swojej karierze budował od początku kompleksowe systemy zarządzania bezpieczeństwem informacji w dużej i małej skali. Nagradzany za najlepsze praktyki w zarządzaniu bezpieczeństwem informacji oraz ustanowienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa  podległej mu spółki wśród wszystkich innych spółek koncernu na całym świecie. Doświadczony manager i lider małych oraz dużych zespołów, otwarty na pomoc i wsparcie nie tylko w aspektach zawodowych. Wielbiciel podróży po Polsce i świecie, podczas których ładuje witalne baterie. W wolnych chwilach spędza czas z rodziną i przyjaciółmi oraz oddaje się swojej   pasji – śpiewa i tworzy muzykę.

Łukasz Garncarz

Lider Zespołu DevOps

więcej

mniej

Doświadczony specjalista przetwarzania w chmurze (cloud computing). Przez niemal 20 lat zbierał wiedzę i doświadczenie pracując w firmach z sektora finansowego oraz wrocławskich startupach. W pracy kieruje się zasadą: by móc doradzać i wybierać najskuteczniejsze rozwiązania, trzeba poznać większość możliwości. Pasjonuje się kinem i namiętnie ogląda filmy w zaciszu domowym, w salach kinowych i na festiwalach. Od niedawna wrócił do pasji z dzieciństwa, jaką są klocki LEGO.

Wiktor Zdziechowski

Lider Zespołu Android

więcej

mniej

Inżynier oprogramowania specjalizujący się w urządzeniach mobilnych i analizie obrazu. Swoje doświadczenie, zdobywał w zespołach badań i rozwoju wielu renomowanych firm produktowych we Wrocławiu. Jego zamiłowanie do systemów mobilnych i tematyki DIP narodziło się podczas sześcioletnich studiów na uniwersytecie “IT-Universitet” w Kopenhadze. Tam też rozwijał swoją młodą pasję biorąc udział w dodatkowych projektach badawczych na wydziale “Human-Computer Interaction Faculty”. Eksploracji nieznanego dokonuje uprawiając od 30 lat narciarstwo wysokogórskie i skitouring. Letnią porą przesiada się na kite’a i korzysta w silnego wiatru na polskim wybrzeżu.

Karolina Wierciuch

Kierownik Działu Obsługi Klienta

więcej

mniej

Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu, ukończyła dwa kierunki Finanse i Rachunkowość oraz Zarządzanie i Marketing. W swojej dwunastoletniej karierze stworzyła kilka działów obsługi Klienta i wprowadziła innowacyjne podejście do procesu płatności za produkty i usługi. Praca to dla niej wyzwanie, któremu w pełni się poświęca, wykorzystując swoje umiejętności i doświadczenie. Chętnie dzieli się wiedzą ze swoimi współpracownikami, bo wyznaje zasadę team spirit. Prywatnie fanka i pasjonatka zdrowego trybu życia, miłośniczka natury i zwierząt. Ceni sobie podstawowe wartości i życie rodzinne.

Kamila Ajdakowska

Kierownik Biura Zarządu

więcej

mniej

Ambitna absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu studiów o profilu International Bussines. Swoje doświadczenie zdobywała w działach administracji topowych marek z branży motoryzacyjnej i bankowości inwestycyjnej. Wielozadaniowość wpisana jest w jej codzienną pracę w pełnieniu funkcji administracyjnych biura Zarządu. Łatwo nawiązuje kontakty personalne. Dzięki niej w naszej firmie wszystko trafia na odpowiednie biurka właściwych działów w mgnieniu oka. Po godzinach pracy lubi aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu, spacerując, biegając lub jeżdżąc na rowerze. Pasjonatka aranżacji wnętrz.