fbpx

Jesteśmy zespołem ludzi o różnych kolorach oczu, charakterach, doświadczeniach, zainteresowaniach i talentach. 

Łączy nas jednak silna więź – pasja do tego co tworzymy w payeye oraz wiara, że nasza praca sprawi, że nasz świat stanie się prostszy, wygodniejszy a zarazem bezpieczniejszy.

Łukasz Łyczba

Dyrektor Technologii

Inżynier i manager w jednym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w znaczących firmach finansowych oraz środowisku fintech, potrafi łączyć obszary biznesowe z technologią i odwrotnie. Lubi od początku uczestniczyć w tworzeniu efektywnych rozwiązań mobilnych i webowych. Tak jak skutecznie buduje technologiczne rozwiązania, tak tworzy i zwinnie zarządza małymi oraz dużymi zespołami wspierającymi wytwarzanie oprogramowania przy użyciu wszelakich technologii. Podróże na drugi koniec świata, ale i te mniejsze – motocyklem po Polsce, czy rowerem po Wrocławiu – sycą zmysły i relaksują Go. Nieoczywistą dawką ruchu stanowią niemal codzienne lekcje tańca towarzyskiego.

dr hab. Barbara Mróz-Gorgoń

Dyrektor Marketingu

Naukowiec i doświadczony badacz z zakresu marketingu i zarządzania. Swoją wiedzą dzieli się nie tylko podczas zajęć ze studentami na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławie, ale także za pośrednictwem publikacji własnych m.in.: „Rebranding, Strategiczna zmiana dla organizacji” wydanej przez PWN w 2019 roku. Od 15 lat swoje doświadczenie wykorzystuje podczas konsultacji w zakresie budowania strategii marketingowych dla wielu polskich firm. Rodowita wrocławianka i muzyk z wykształcenia, w wolnym czasie zatapia się w świecie muzyki operowej, czyta o historii mody, zgłębia zjawiska behawioryzmu konsumenckiego oraz wycisza podczas medytacji i jogi.

dr inż. Wojciech Wodo

Kierownik Badań i Rozwoju

Naukowiec, który na co dzień stara się wyjaśniać zawiłe aspekty cyberbezpieczeństwa, pełniąc rolę asystenta w Katedrze Podstaw Informatyki na Politechnice Wrocławskiej. Uwielbia pracować z ludźmi, więc dodatkowo chętnie udziela się w licznych wydarzeniach branżowych a także prowadzi warsztaty z zakresu przedsiębiorczości i innowacyjności. Jego działalność naukowa i badawcza obejmuje również zagadnienia biometrii, tożsamości elektronicznej oraz bankowości cyfrowej. Jego największą miłością są góry, w które wybiera się możliwie najczęściej, z plecakiem. W Tatrach można go spotkać po obu stronach granicy – z czekanem lub klapkami w ręku.

Ewelina Chmielarz

Kierownik Sprzedaży

Doświadczony kierownik sprzedaży i zaangażowany w pracę członek Zespołu. Wsłuchując się w rynek i rozpoznając potrzeby klientów przez ostatnie 9 lat budowała i wdrażała strategie sprzedaży w wielu renomowanych firmach o zasięgu globalnym. Swoje doświadczenie zbierała skutecznie kooperując z kluczowymi klientami międzynarodowych firm z sektora FMCG, małe AGD i tzw. beauty na rynkach krajowych i zagranicznych. Jej uwaga skupiona jest na celu i ludziach. Często łączy w swoich projektach rzeczy i zjawiska pozornie nie do połączenia. Stawia na innowacyjność i nieszablonowe rozwiązania. Kiedy jej myśli nie są zajęte pracą, czyta książki i z ogromnym zaangażowaniem rozwija „projekt ogród”.

Piotr Świąder

Kierownik Bezpieczeństwa Informacji

Ekspert w zakresie szeroko pojętego bezpieczeństwa. Posiada wieloletnie doświadczenie nabyte w międzynarodowych korporacjach. Świetnie rozumie biznes i jego potrzeby. W swojej karierze budował od początku kompleksowe systemy zarządzania bezpieczeństwem informacji w dużej i małej skali. Nagradzany za najlepsze praktyki oraz wysoki poziomu bezpieczeństwa. Doświadczony manager, otwarty na pomoc i wsparcie nie tylko w aspektach zawodowych. Wielbiciel podróży po Polsce i świecie. W wolnych chwilach spędza czas z rodziną i przyjaciółmi oraz oddaje się swojej pasji – śpiewa i tworzy muzykę.

Wiktor Zdziechowski

Lider Zespołu Android

Inżynier oprogramowania specjalizujący się w urządzeniach mobilnych i analizie obrazu. Swoje doświadczenie zdobywał w zespołach badań i rozwoju wielu renomowanych firm produktowych we Wrocławiu. Jego zamiłowanie do systemów mobilnych i tematyki DIP narodziło się podczas sześcioletnich studiów na uniwersytecie “IT-Universitet” w Kopenhadze. Tam też rozwijał swoją młodą pasję biorąc udział w dodatkowych projektach badawczych na wydziale “Human-Computer Interaction Faculty”. Eksploracji nieznanego dokonuje uprawiając od 30 lat narciarstwo wysokogórskie i skitouring. Letnią porą przesiada się na kite’a i korzysta w silnego wiatru na polskim wybrzeżu.

Kamila Ajdakowska

Kierownik Biura Zarządu

Ambitna absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu studiów o profilu International Bussines. Swoje doświadczenie zdobywała w działach administracji topowych marek z branży motoryzacyjnej i bankowości inwestycyjnej. Wielozadaniowość wpisana jest w jej codzienną pracę w pełnieniu funkcji administracyjnych biura Zarządu. Łatwo nawiązuje kontakty personalne. Dzięki niej w naszej firmie wszystko trafia na odpowiednie biurka właściwych działów w mgnieniu oka. Po godzinach pracy lubi aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu, spacerując, biegając lub jeżdżąc na rowerze. Pasjonatka aranżacji wnętrz.

Krystian Kulczycki

Prezes PayEye

Doświadczony manager i specjalista w zarządzaniu bankami i instytucjami finansowymi. Zaangażowany w sprawy rozwoju spółki Prezes i współwłaściciel firmy PayEye. Jego rozległa wiedza z zakresu budowania i skutecznego zarządzania wielokanałowymi sieciami dystrybucji oraz stoicyzm połączony z poczuciem humoru pozytywnie wpływają na Zespół i rozwój produktu, firmy. Swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się podczas ogólnopolskich i międzynarodowych konferencjach branży finansowej. Baterie energetyczne ładuje uprawiając triathlon i spędzając czas z rodziną.

Piotr Szczepaniak

Dyrektor ds. Sprzedaży i Rozwoju Biznesu

Doświadczony ekspert sprzedaży. Od ponad 20 lat uczestnik rynku kart płatniczych, promotor płatności bezgotówkowych i wieloletni szef sprzedaży. Z powodzeniem pełnił funkcję managera produktu, aktywnie wspierał przychody firm jako kreator linii biznesowych. Twórca i koordynator wielu strategii sprzedażowych, którego działania nieodzownie przekładały się na wyniki finansowe. Na co dzień interesuje się antropologią, jest fanem sportu oraz wielkim miłośnikiem zwierząt. Każdą wolną chwilę stara się spędzić w gronie najbliższych.

Anna Andrych

Doradca Zarządu ds. marketingu i komunikacji

Absolwentka Politechniki Śląskiej w Gliwicach, Uniwersytetu Śląskiego i Akademii Rozwoju Gospodarczego w Katowicach. Od ponad 20 lat związana z branżą marketingową. Kreowała działania marketingowe dla liderów rynku zarówno po stronie agencji, jak i klienta, dzięki czemu z sukcesami w praktyce łączy cele, optymalizując i racjonalizując procesy komunikacyjne i marketingowe. Prowadzi warsztaty szkoleniowe, kreatywne i sprzedażowe skutecznie realizując kilkadziesiąt projektów rocznie. Zasiada jako juror w kapitule konkursu MP Power Awards. Prywatnie miłośniczka podróży i licencjonowany kierowca rajdowy.

Stefan Augustyn

PR & Communications Manager / Rzecznik prasowy

Praktyk komunikacji, szkoleniowiec i wykładowca Uniwersytetu Wrocławskiego oraz SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego. Od kilkunastu lat zajmuje się profesjonalnym kształtowaniem wizerunku oraz komunikacją samorządów, instytucji i biznesu. Wcześniej przez dekadę, jako dziennikarz, związany był z mediami. Jak na zwolennika upraszczania komunikacji i języka przystało, na pytanie czym się zajmuje, zawsze odpowiada, że… „tłumaczeniem ze skomplikowanego na nasze”. W wolnych chwilach nadrabia zaległości w czytaniu książek i wybiera się w kulinarne podróże – najchętniej do Włoch.

Paweł Rapior

Kierownik Zarządzania Ryzykiem

Doświadczony ekspert zarządzania ryzykiem. Przez ponad 19 lat konsekwentnie i skutecznie kreuje, wdraża, jak i nadzoruje realizację strategii w firmach finansowych w zakresie zarządzania ryzykiem oraz kluczowych procesów. Lubi to co robi, a każde nowe doświadczenie zawodowe traktuje jak wyzwanie i okazję do zdobycia nowej wiedzy. W czasie wolnym odbywa podróże małe i duże jeżdżąc na rowerze lub nartach oraz pływając.

Łukasz Garncarz

Lider Zespołu DevOps

Doświadczony specjalista przetwarzania w chmurze (cloud computing). Przez niemal 20 lat zbierał wiedzę i doświadczenie pracując w firmach z sektora finansowego oraz wrocławskich startupach. W pracy kieruje się zasadą: by móc doradzać i wybierać najskuteczniejsze rozwiązania, trzeba poznać większość możliwości. Pasjonuje się kinem i namiętnie ogląda filmy w zaciszu domowym, w salach kinowych i na festiwalach. Od niedawna wrócił do pasji z dzieciństwa, jaką są klocki LEGO.

Karolina Wierciuch

Kierownik Działu Obsługi Klienta

Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu, ukończyła dwa kierunki Finanse i
Rachunkowość oraz Zarządzanie i Marketing.
W swojej dwunastoletniej karierze stworzyła kilka działów obsługi Klienta i wprowadziła innowacyjne
podejście do procesu płatności za produkty i usługi.
Praca to dla niej wyzwanie, któremu w pełni się poświęca, wykorzystując swoje umiejętności i
doświadczenie. Chętnie dzieli się wiedzą ze swoimi współpracownikami, bo wyznaje zasadę team
spirit.
Prywatnie fanka i pasjonatka zdrowego trybu życia, miłośniczka natury i zwierząt.
Ceni sobie podstawowe wartości i życie rodzinne.

Jesteśmy zespołem ludzi o różnych kolorach oczu, charakterach, doświadczeniach, zainteresowaniach i talentach. 

Łączy nas jednak silna więź – pasja do tego co tworzymy w payeye oraz wiara, że nasza praca sprawi, że nasz świat stanie się prostszy, wygodniejszy a zarazem bezpieczniejszy.

Krystian Kulczycki

Prezes PayEye

więcej

mniej

Doświadczony manager i specjalista w zarządzaniu bankami i instytucjami finansowymi. Zaangażowany w sprawy rozwoju spółki Prezes i współwłaściciel firmy PayEye. Jego rozległa wiedza z zakresu budowania i skutecznego zarządzania wielokanałowymi sieciami dystrybucji oraz stoicyzm połączony z poczuciem humoru pozytywnie wpływają na Zespół i rozwój produktu, firmy. Swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie dzieli się podczas ogólnopolskich i międzynarodowych konferencjach branży finansowej. Baterie energetyczne ładuje uprawiając triathlon i spędzając czas z rodziną.

Łukasz Łyczba

Dyrektor Technologii

więcej

mniej

Inżynier i manager w jednym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w znaczących firmach finansowych oraz środowisku fintech, potrafi łączyć obszary biznesowe z technologią i odwrotnie. Lubi od początku uczestniczyć w tworzeniu efektywnych rozwiązań mobilnych i webowych. Tak jak skutecznie buduje technologiczne rozwiązania, tak tworzy i zwinnie zarządza małymi oraz dużymi zespołami wspierającymi wytwarzanie oprogramowania przy użyciu wszelakich technologii. Podróże na drugi koniec świata, ale i te mniejsze – motocyklem po Polsce, czy rowerem po Wrocławiu – sycą zmysły i relaksują Go. Nieoczywistą dawką ruchu stanowią niemal codzienne lekcje tańca towarzyskiego.

Piotr Szczepaniak

Dyrektor ds. Sprzedaży i Rozwoju Biznesu

więcej

mniej

Doświadczony ekspert sprzedaży. Od ponad 20 lat uczestnik rynku kart płatniczych, promotor płatności bezgotówkowych i wieloletni szef sprzedaży. 
Z powodzeniem pełnił funkcję managera produktu, aktywnie wspierał przychody firm jako kreator linii biznesowych. Twórca i koordynator wielu strategii sprzedażowych, którego działania nieodzownie przekładały się na wyniki finansowe. 
Na co dzień interesuje się antropologią, jest fanem sportu oraz wielkim miłośnikiem zwierząt. 
Każdą wolną chwilę stara się spędzić w gronie najbliższych.

dr hab. Barbara Mróz-Gorgoń

Dyrektor Marketingu

więcej

mniej

Naukowiec i doświadczony badacz z zakresu marketingu i zarządzania. Swoją wiedzą dzieli się nie tylko podczas zajęć ze studentami na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławie, ale także za pośrednictwem publikacji własnych m.in.: „Rebranding, Strategiczna zmiana dla organizacji” wydanej przez PWN w 2019 roku. Od 15 lat swoje doświadczenie wykorzystuje podczas konsultacji w zakresie budowania strategii marketingowych dla wielu polskich firm. Rodowita wrocławianka i muzyk z wykształcenia, w wolnym czasie zatapia się w świecie muzyki operowej, czyta o historii mody, zgłębia zjawiska behawioryzmu konsumenckiego oraz wycisza podczas medytacji i jogi.

Anna Andrych

Doradca Zarządu ds. Marketingu i Komunikacji

więcej

mniej

Absolwentka Politechniki Śląskiej w Gliwicach, Uniwersytetu Śląskiego i Akademii Rozwoju Gospodarczego w Katowicach. Od ponad 20 lat związana z branżą marketingową. Kreowała działania marketingowe dla liderów rynku zarówno po stronie agencji, jak i klienta, dzięki czemu z sukcesami w praktyce łączy cele, optymalizując i racjonalizując procesy komunikacyjne i marketingowe. Prowadzi warsztaty szkoleniowe, kreatywne i sprzedażowe skutecznie realizując kilkadziesiąt projektów rocznie. Zasiada jako juror w kapitule konkursu MP Power Awards. Prywatnie miłośniczka podróży i licencjonowany kierowca rajdowy.

dr inż. Wojciech Wodo

Kierownik Badań i Rozwoju

więcej

mniej

Naukowiec, który na co dzień stara się wyjaśniać zawiłe aspekty cyberbezpieczeństwa, pełniąc rolę asystenta w Katedrze Podstaw Informatyki na Politechnice Wrocławskiej. Uwielbia pracować z ludźmi, więc dodatkowo chętnie udziela się w licznych wydarzeniach branżowych a także prowadzi warsztaty z zakresu przedsiębiorczości i innowacyjności. Jego działalność naukowa i badawcza obejmuje również zagadnienia biometrii, tożsamości elektronicznej oraz bankowości cyfrowej. Jego największą miłością są góry, w które wybiera się możliwie najczęściej, z plecakiem. W Tatrach można go spotkać po obu stronach granicy – z czekanem lub klapkami w ręku.

Stefan Augustyn

PR & Communications Manager / Rzecznik prasowy

więcej

mniej

Praktyk komunikacji, szkoleniowiec i wykładowca Uniwersytetu Wrocławskiego oraz SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego. Od kilkunastu lat zajmuje się profesjonalnym kształtowaniem wizerunku oraz komunikacją samorządów, instytucji i biznesu. Wcześniej przez dekadę, jako dziennikarz, związany był z mediami. Jak na zwolennika upraszczania komunikacji i języka przystało, na pytanie czym się zajmuje, zawsze odpowiada, że… „tłumaczeniem ze skomplikowanego na nasze”. W wolnych chwilach nadrabia zaległości w czytaniu książek i wybiera się w kulinarne podróże – najchętniej do Włoch.

Ewelina Chmielarz

Kierownik Sprzedaży

więcej

mniej

Doświadczony kierownik sprzedaży i zaangażowany w pracę członek Zespołu. Wsłuchując się w rynek i rozpoznając potrzeby klientów przez ostatnie 9 lat budowała i wdrażała strategie sprzedaży w wielu renomowanych firmach o zasięgu globalnym. Swoje doświadczenie zbierała skutecznie kooperując z kluczowymi klientami międzynarodowych firm z sektora FMCG, małe AGD i tzw. beauty na rynkach krajowych i zagranicznych. Jej uwaga skupiona jest na celu i ludziach. Często łączy w swoich projektach rzeczy i zjawiska pozornie nie do połączenia. Stawia na innowacyjność i nieszablonowe rozwiązania. Kiedy jej myśli nie są zajęte pracą, czyta książki i z ogromnym zaangażowaniem rozwija „projekt ogród”.

Paweł Rapior

Kierownik Zarządzania Ryzykiem

więcej

mniej

Doświadczony ekspert zarządzania ryzykiem. Przez ponad 19 lat konsekwentnie i skutecznie kreuje, wdraża, jak i nadzoruje realizację strategii w firmach finansowych w zakresie zarządzania ryzykiem oraz kluczowych procesów. Lubi to co robi, a każde nowe doświadczenie zawodowe traktuje jak wyzwanie i okazję do zdobycia nowej wiedzy. W czasie wolnym odbywa podróże małe i duże jeżdżąc na rowerze lub nartach oraz pływając.

Piotr Świąder

Kierownik Bezpieczeństwa Informacji

więcej

mniej

Ekspert w zakresie szeroko pojętego bezpieczeństwa, w którego skład wchodzi bezpieczeństwo informacji, danych osobowych oraz fizyczne. Posiada wieloletnie doświadczenie nabyte w międzynarodowych korporacjach i doskonale wie jak wdrażać bezpieczeństwo w firmie przy jednoczesnym wsparciu rozwoju biznesu. Świetnie rozumie biznes i jego potrzeby, co potwierdza wyróżnienie przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej dla jego biznes planów. W swojej karierze budował od początku kompleksowe systemy zarządzania bezpieczeństwem informacji w dużej i małej skali. Nagradzany za najlepsze praktyki w zarządzaniu bezpieczeństwem informacji oraz ustanowienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa  podległej mu spółki wśród wszystkich innych spółek koncernu na całym świecie. Doświadczony manager i lider małych oraz dużych zespołów, otwarty na pomoc i wsparcie nie tylko w aspektach zawodowych. Wielbiciel podróży po Polsce i świecie, podczas których ładuje witalne baterie. W wolnych chwilach spędza czas z rodziną i przyjaciółmi oraz oddaje się swojej   pasji – śpiewa i tworzy muzykę.

Łukasz Garncarz

Lider Zespołu DevOps

więcej

mniej

Doświadczony specjalista przetwarzania w chmurze (cloud computing). Przez niemal 20 lat zbierał wiedzę i doświadczenie pracując w firmach z sektora finansowego oraz wrocławskich startupach. W pracy kieruje się zasadą: by móc doradzać i wybierać najskuteczniejsze rozwiązania, trzeba poznać większość możliwości. Pasjonuje się kinem i namiętnie ogląda filmy w zaciszu domowym, w salach kinowych i na festiwalach. Od niedawna wrócił do pasji z dzieciństwa, jaką są klocki LEGO.

Wiktor Zdziechowski

Lider Zespołu Android

więcej

mniej

Inżynier oprogramowania specjalizujący się w urządzeniach mobilnych i analizie obrazu. Swoje doświadczenie, zdobywał w zespołach badań i rozwoju wielu renomowanych firm produktowych we Wrocławiu. Jego zamiłowanie do systemów mobilnych i tematyki DIP narodziło się podczas sześcioletnich studiów na uniwersytecie “IT-Universitet” w Kopenhadze. Tam też rozwijał swoją młodą pasję biorąc udział w dodatkowych projektach badawczych na wydziale “Human-Computer Interaction Faculty”. Eksploracji nieznanego dokonuje uprawiając od 30 lat narciarstwo wysokogórskie i skitouring. Letnią porą przesiada się na kite’a i korzysta w silnego wiatru na polskim wybrzeżu.

Karolina Wierciuch

Kierownik Działu Obsługi Klienta

więcej

mniej

Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu, ukończyła dwa kierunki Finanse i Rachunkowość oraz Zarządzanie i Marketing. W swojej dwunastoletniej karierze stworzyła kilka działów obsługi Klienta i wprowadziła innowacyjne podejście do procesu płatności za produkty i usługi. Praca to dla niej wyzwanie, któremu w pełni się poświęca, wykorzystując swoje umiejętności i doświadczenie. Chętnie dzieli się wiedzą ze swoimi współpracownikami, bo wyznaje zasadę team spirit. Prywatnie fanka i pasjonatka zdrowego trybu życia, miłośniczka natury i zwierząt. Ceni sobie podstawowe wartości i życie rodzinne.

Kamila Ajdakowska

Kierownik Biura Zarządu

więcej

mniej

Ambitna absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu studiów o profilu International Bussines. Swoje doświadczenie zdobywała w działach administracji topowych marek z branży motoryzacyjnej i bankowości inwestycyjnej. Wielozadaniowość wpisana jest w jej codzienną pracę w pełnieniu funkcji administracyjnych biura Zarządu. Łatwo nawiązuje kontakty personalne. Dzięki niej w naszej firmie wszystko trafia na odpowiednie biurka właściwych działów w mgnieniu oka. Po godzinach pracy lubi aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu, spacerując, biegając lub jeżdżąc na rowerze. Pasjonatka aranżacji wnętrz.