fbpx

< Powrót

24 czerwca udostępniamy usługę payeye w naszym rodzinnym Wrocławiu – pierwszy na świecie tak bezpieczny i prosty w użyciu system płatniczy, który wykorzystuje biometrię tęczówki oka.

50 zł w prezencie na dobry początek.

Z tej okazji uruchamiamy promocję „payeye od pierwszego spojrzenia”: Pierwsze 1000 osób, które zarejestruje się do systemu, otrzyma 50 zł w prezencie* na drobne przyjemności. Z prezentu możesz skorzystać po zasileniu konta za minimum 0,01 zł. Nasz prezent będzie można przeznaczyć na zakupy u dowolnego Partnera PayEye.

Gdzie obowiązuje promocja?

Pierwszym punktem, w którym można zapłacić spojrzeniem i wykorzystać otrzymany prezent jest Sushi Naka Naka, restauracja na ulicy ul. Zwycięskiej we Wrocławiu. W następnych dniach pojawią się kolejni Partnerzy, u których będzie można skorzystać z payeye. 50 zł na drobne przyjemności będzie można wykorzystać u każdego Partnera Payeye. Nasi Partnerzy to restauracje, sklepy, oraz punkty usługowe.
Aktualna lista wszystkich punktów znajduje się tutaj

Jak dużo mam czasu na wykorzystanie prezentu?

Nasz prezent nie traci na ważności – będzie można go wykorzystać w dowolnym momencie. Możesz zaplanować wyjście do restauracji, a może skorzystasz z payeye całkiem spontanicznie, może np. podczas spaceru po mieście? Dajemy Ci zupełną swobodę, to Ty decydujesz, w którym miejscu i momencie zaczynasz swoją przygodę z payeye.

Co dalej?

W momencie wprowadzenia payeye na rynek mamy świadomość, że jest to wersja pilotażowa. Zależy nam na rozwijaniu naszej usługi i czynienia jej coraz atrakcyjniejszą dla naszych użytkowników.
Bądź na bieżąco i zaobserwuj nas na naszych social mediach – to pierwsze miejsce, gdzie będziemy informowali o nadchodzących promocjach i specjalnych ofertach.

Regulamin promocji „payeye od pierwszego spojrzenia” znajdziesz tutaj

*Środki promocyjne dostępne będą dla Uczestnika w ciągu 2 dni roboczych od momentu akceptacji przez Organizatora wniosku Uczestnika o zawarcie umowy w serwisie PayEye zgodnie z Regulaminem Płatności w PayEye.