fbpx

< Powrót

Jesteśmy polskim fintechem, małą instytucją płatniczą (MIP) i działamy pod nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego (KNF). I jak w każdej instytucji płatniczej – nasze działania reguluje prawo a dzięki prawu – wejściu Dyrektywy PSD2 – możemy naszą myśl technologiczną wdrażać w życie, a wypracowane rozwiązanie udostępniać na polskim rynku. 

I tak oto 24 czerwca br. udostępniliśmy naszą usługę.

Możliwość zalogowania i założenia konta payeye ma każdy, kto ma zarówno dostęp do internetu, ukończone 18 lat i posiada pełną zdolność do wykonywania czynności prawnych na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Zalogowanie możliwe jest poprzez www.payeye.com

Z usługi można korzystać tam, gdzie znajdują się nasze urządzenia płatnicze. 

Pilotażowo (wstępnie), sukcesywnie pojawiamy się w kolejnym miejscach we Wrocławiu – w mieście, w którym pracujemy nad naszym rozwiązaniem i naturalnie od niego zaczynamy.

Codziennie powiększamy swoją listę Partnerów, sprawdź aktualną na mapie.

Na czym polega usługa payeye?

Usługa payeye polega na wygodnym, prostym a zarazem bezpiecznym płaceniu jednym spojrzeniem. Tak, zamiast karty czy telefonu do potwierdzania transakcji wystarczy jedno spojrzenie twoich niepowtarzalnych oczu. Prawda, że genialne w swojej prostocie?!

Co zrobić by skorzystać z usługi payeye?

Wystarczy wejść na www.payeye.com, zalogować się i założyć konto, zasilić swój portfel, stworzyć unikalny payeye kod – na bazie swoich tęczówek i cieszyć się wolnością!

Mamy dla Ciebie jeszcze jedną niespodziankę…

Jeśli będziesz wśród pierwszych 1000 osób, które założą konto payeye, to mamy dla Ciebie 50 zł do wykorzystania u Partnerów PayEye – w ramach kampanii „payeye od pierwszego wejrzenia”. Regulamin promocji.